Poštovani mještani,

Pozivamo Vas da nam se pridružite u provođenju akcije Zelena čistka na području naše općine. Okupljanje je planirano do 8 sati, 22.04.

u Legradu kod Lovačkog doma;

u Velikom Otoku kod DVD-a Veliki Otok,

U Selnici Podravskoj kod DVD-a Selnica POdravska,

U Kutnjaku i Antolovcu kod DVD-a Kutnjak i

u Zablatju i Malom Otoku kod DVD-a Zablatje.

Za sve sudionike akcije planiran je zajednički ručak U Lovačkom domu Legrad u 12.30 sati.

Molimo da nam se pridružite sa traktorima i prikolicama prema dogovoru sa predsjednicima udruga iz svakog naselja koji provode akciju. Općina Legrad će pribaviti vreće i ostale potrepštine.

Akcija "Zelena čistka" provodi se u sklopu akcije "World Cleanup Day!", a Općina Legrad se pridružuje cijeloj Hrvatskoj  provođenjem akcije te nastavlja biti dijelom priče većih razmjera koje utječu na svijest građana o zdravim navikama, čišćem okolišu i aktivnom pristupu rješavanja problema.