Završna priredba dječjeg vrtića “Dabrić”

04.06.2022.

U društvenom domu u Legradu, održana je završna priredba dječjeg vrtića „Dabrić“. Vrtićarci su svojim nastupom oduševili roditelje i publiku. Mališani su marljivo vježbali i učili tekst koji su na osebujan način predstavili publici, a sve to uz pomoć teta koje svakodnevno ulažu mnogo truda u rad sa djecom. Skupina predškolaca "Pčelice" spremna je za upis u prvi razred osnovne škole.

Posao „tete“ u vrtiću , nije samo posao, to je cjeloživotni poziv koji ima najvažniji utjecaj na odgoj djece. Teta u vrtiću je prva stepenica koju dijete savladava u svojem daljnjem životu unutar odgojno-obrazovnog sustava, ali i društvenog života. Ova priredba je posebna iz razloga što je odgojiteljici Mariji Dominković od kolektiva vrtića „Dabrić“ uručen poklon i zahvala na njenom izuzetnom trudu i iznimnom doprinosu od samog početka stvaranja vrtića u Legradu, pa do danas kada vrtić ima svoju zgradu i kroz njega je već prošlo nekoliko generacija. Teta Marija je do sad, kroz vrtić svojom ljubavlju i predanim radom provela desetke generacija kojima je uvijek ostala u lijepim sjećanjima. Načelnik Ivan Sabolić i ravnateljica dječjeg vrtića "Dabrić", Ivana Oreški zahvalili su se odgojiteljici Mariji Dominković na dosadašnjem doprinosu u radu vrtića.

U galeriji su dostupne slike.