VZO Legrad održala godišnju Skupštinu

12.04.2017.

U petak, 7. travnja 2017. godine u Vatrogasnom domu Legrad održana je 5. godišnja Skupština Vatrogasne zajednice općine Legrad. Skupštinu je otvorio predsjednik Vladimir Piškor, a izvješće o radu pročitao je Darko Piškor. Nakon toga uslijedio je izbor novog rukovodstva, a za predsjednika je ponovno izbran Vladimir Piškor, za zapovjednika Darko Piškor, a za tajnika Davor Cvetnić.

Uz delagate dobrovoljnih vatrogasnih društva članica zajednice, Skupštini su bili nazočni podpredsjednik VZŽ Koprivničko-križevačke županije Goran Matoničkin, predsjednica Općinskog vijeća Općine Legrad Snježana Kuzmić, općinski načelnik Ivan Sabolić i zamjenica Kristina Turk. Isti su se obratili skupu, te pohvalili rad zajednice i zaželjeli puno uspjeha u daljnjem radu.