Utakmice pune golova

08.04.2019.

Iza nas je još jedno kolo županijskog nogometa.

Susjedni derbi bio je u Đelekovcu, gdje je gostovao Graničar iz Legrada i izgubio rezultatom 0:3. Iduće kolo graničar će ugostiti Tomislav Radnik.

Drava iz Selnice Podravske ugostila je prvoplasiranu Dravu te ostala poražena rezultatom 1:7, Drava se trenutno nalazi na zadnjem mjestu na tablici s 10 bodova. Iduće kolo Drava odlazi u Carevdar.

Veliki derbi 11. kola, ali i proljetnog dijela Četvrte ŽNL koprivničko-križevačke između Udarnika i Rasinje u Zablatju završio je bez pobjednika. Konačni rezultat  1:1. Poveli su gosti preko Kovačića u 59. minuti, ali domaćin je samo četiri minute kasnije izjednačio preko Valenta. Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao tako da je Rasinja s 26 osvojenih bodova ostala na vrhu ljestvice, a Udarnik je s 23 boda izjednačen na drugom mjestu s križevačkim Radničkim koji je slavio u Kozarevcu.

Slike su preuzete s www.klikaj.hr

OSVIT-GRANIČAR

UDARNIK-RASINJA