Umro je Ivan Šivak – vijećnik Općine Legrad

31.03.2020.

Obavještavamo sve građanke i građane Općine Legrad, da nas je 31.3. 2020. godine napustio općinski vijećnik Ivan Šivak, nakon duge i teške bolesti. Ivan Šivak rođen je 1951. godine i bio je poznati radiolog u koprivničkoj bolnici. Dužnost člana općinskog vijeća obnašao je u dva mandata: od 2013. do 2017. godine te od 2017. godine do danas s liste SDP-a. U mandatu 2013. - 2017. godina obnašao je dužnost Potpredsjednika Općinskog vijeća Općine Legrad. S obzirom da mu je prebivalište bilo na Šoderici, posebno se zalagao za razvoj toga dijela općine i bio je incijator mnogih projekata na jezeru.

Osim spomenutih funkcija, bio je strastveni ribolovac, te je obnašao brojne dužnosti unutar ribolovnih udruga i ribolovnog saveza. Zbog trenutne pandemije sprovod će biti u krugu obitelji.

Neka mu je laka hrvatska gruda!