Potpisani ugovori za financiranje programa/projekata udruga

01.03.2018.

U ponedjeljak, 26. veljače 2018. godine u Vijećnici Općine Legrad održano je potpisivanje ugovora s udrugama čiji su programi ili projekti zadovoljni kriterije natječaja. Ukupno je na natječaj pristiglo 30 prijava, a 28 njih je zadovoljilo administrativnu provjeru.

S obzirom na nedostatak financijskih sredstava svi projekti nisu odobreni, te je nekoliko ostalo na rezervnoj listi. Ukoliko će nakon rebalansa sredstva za programe i projekte udruga biti povećana, odobriti će se projekti sa rezervne liste.

Potpisivanju ugovora nazočila je zamjenica načelnika Kristina Turk, koja je zahvalila na dolasku predstavnicima udruga i čestitala na uspješnoj prijavi na natječaj. Svima je zaželjela uspješnu provedbu projekata, te obavjestila nazočne da prate internet stranice općine ukoliko dođe do izmjena programa za udruge.