Početak pedagoške godine 2022/2023 – DV Dabrić

01.09.2022.

Kišno jutro, 01. rujna započelo je veselim koracima uzbuđene djece koja započinju svoj boravak u Dječjem vrtiću „Dabrić“. U tri vrtićke skupine upisano je ukupno 50-toro djece, koja su prema izrazu na njihovim licima spremno dočekali jesen i nove izazove koji su pred njima. Odgojiteljice su sa smiješkom na licu po prvi puta dočekale ovoliki broj djece o kojima će se brinuti najmanje godinu dana, ali i jako utjecati na njihov odgoj. Bubamare, Leptirići i Pčelice veseli su mališani koji su spremni za učenje i igru pod vodstvom ravnateljice Ivane Oreški, te njenih kolegica odgojiteljica  Ivančice, Marine, Maje, Petre i Kristine. Načelnik Ivan Sabolić posjetio je sve skupine i pozdravio prisutne tete, roditelje i djecu. Našim dragim tetama i svim vrtićarcima želimo uspješnu novu pedagošku godinu i ugodan boravak u Dječjem vrtiću „Dabrić“!