Održana redovna godišnja skupština DVD Selnica Podravska

11.03.2014.

U Doma mještana u Selnici Podravskoj u subotu, 8.ožujka, održana je 81.godišnja skupština DVD Selnica Podravska. Skupštinu je otvorio i vodio predsjednik Alen Dedi. Podneseno je izvješće o radu u protekloj 2013. godini, u kojem dominiraju dva velika događaja. Prvi je veliki požar skladišta drvenog materijala na Velikom Bukovcu, u čijem su gašenju sudjelovali pripadnici DVD-a. Drugi događaj je proslava  80. godina rada i postojanja koju su vatrogasci proslavili 22. lipnja.  Velika financijska sredstva uložena su u obnovu Vatrogasnog doma, te je uz pomoć Općine izgrađena nadstrešnica pod koju su spremljena stara vatrogasna kola. Prisutne goste i uzvanike pozdravio je načelnik Općine Legrad Ivan Sabolić, te pohvalio dosadšnji rad DVD-a.