Održana radionica “Mogućnosti otvaranja i razvoja malih kampova u kontinentalnom dijelu Republike Hrvatske”

29.09.2017.

U srijedu, 27. rujna 2017. godine u Vijećnici Općine Legrad je održana radionica "Mogućnosti otvaranja i razvoja malih kampova u kontinentalnom dijelu Republike Hrvatske." Organizatori radionice bili su Turistička zajednica područja Središnja Podravina i Općina Legrad, a radionicu je održalo Kamping udruženje Hrvatske.

Sudionici su se mogli upoznati s mogućnostima otvaranja malih kampova, za što sigurno ima potencijala na području Općine Legrad i okolice. U radionici je sudjelovao i ravnatelj županijskog Zavoda za prostorno uređenje koje je upoznao sudionike s zakonskim okvirima prilikom otvaranja kampa.

Prezentaciju s radionice možete vidjeti:

Mali kampovi na kontinentu-27092017-Legrad