Održana koordinacija udruga

13.10.2020.

Nakon višemjesečne stanke, 12. listopada 2020. godine u Društvenom domu u Legradu održana je koordinacija udruga.

Uz pridržavanje svih epidemioloških mjera, održan je kratki sastanak s udrugama s područja općine Legrad. Točke dnevnog reda bile su vezane uz financiranje u 2020. i prolongaciju nepotrošenih sredstava, te prijedlog i plan za proračun u 2021. godini.

Pod zadnjom točkom općinski načelnik je najavio akciju sadnje drveća koja je planirana krajem listopada. Naručit će se oko 100-tinjak stabala. Narednih dana svi su slobodni javiti se na Općinu s prijedlogom o vrsti stabala i lokaciji sadnje.

Spomenuo se i 12. europski piknik koji bi se održavao od 4. do 6. lipnja 2021. godine. Sudjelovalo bi oko 25 općina iz raznih zemlja, a sada bi prvi puta imali goste iz Makedonije i Bosne i Hercegovine.