Održana 134. godišnja Skupština DVD Legrad

05.03.2018.

U subotu, 3. ožujka 2018. godine u Društvenom domu Legrad održana je 134. redovna godišnja Skupština DVD Legrad.

Skupštinu je otvorio predsjednik Davor Cvetnić, a nakon izbora radnog predsjedništva sjednicu je nastavio voditi Goran Piškor. Izvješće o radu i financijama u protekloj godini podnio je Darko Piškor, a buduće planove Josip Kefelja.

Nakon toga slijedile su zahvalnice i priznanja. Najveće priznanje Spomenicu za 60 godina rada u vatrogastvu dobio je Ladislav Cvetnić, a Krešimir Kotrošić promoviran je u vatrogasnog časnika 1. klase.

Skup su pozdravili pročelnik DUZS Koprivnica Ivan Kramarić, koji je pohvalio suradnju s DVD-om i ujedno uručio potvrdu o osoposobljavanju za zapovjedanje  civilnom zaštitom općinskom načelniku Ivanu Saboliću, koji je isti položio početkom godine.

Pohvale na radu i dobroj suradnji izrazili su predsjednik VZŽ KKŽ Goran Matoničkin, općinski načelnik Ivan Sabolić, zamjenica općinskog načelnika Kristina Turk, zamjenik predsjednika VZO Legrad Vlado Kovaček, te predstavnici tvrtki Vatropromet iz Zagreba i KL Protektion iz Đelekovca.

Nakon Skupštine održana je večera i zabava do jutarnjih sati.