Održana 10. sjednica Općinskog vijeća Općine Legrad

25.04.2018.

U ponedjeljak, 23. travnja 2018. godine održana je 10. sjednica Općinskog vijeća Općine Legrad. Sjednicu je otvorila i vodila predsjednica OV Snježana Kuzmić, te utvrdila da istoj prisustvuju 10 vijećnika.

Nakon usvajanja dnevnog reda, pod prvom točkom donijeta je Odluka o povjeravanju poslova za komunalno održavanje Šoderice, gdje je posao dobila tvrtka Zorko Trans iz Drnja. Vrijednost poslova je 119.125,00 kuna s PDV-om.

Nakon toga odbrana je tvrtka koja će održavati javnu rasvjetu. Najpovoljniju ponudu dala je tvrtka Komunalac iz Koprivnice, s ponudom od 76.173,75 kuna s PDV-om.

Na slijedeće dvije točke raspisana su dva natječja: prvi za održavanje makadamskih nerazvrstanih cesta i drugi za skupljanje otpada.

Na pretposljednjoj točci utvrđen je program Dana općine koji će se održavati od 25. do 27. svibnja.

Pod posljednoj točci, usklađena je odluka o osnivanju komunalnom poduzeću LEKOM, a nakon toga izmjenjena je odluka o davanju u zakup okućnice na Šoderici.