Obavijest o prodaji parcela za rušenje ogrjevnog drva

29.12.2021.

TEMELJEM ODLUKE OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE LEGRAD,

EKO LEGRAD POZIVA SVE ZAINTERESIRANE MJEŠTANE ZA PRODAJU PARCELA ZA RUŠENJE OGRIJEVNOG DRVA NA PODRUČJU CIGLENA, HALAŠ ČARDA, ŠANC - KATOLIČKO GROBLJE, ČRNI JAREK, VAJKEK, LEŠIFAJ I MALI PAŽUT.

JAVNA DRAŽBA ZAPOČETI ĆE U PETAK, 31.12.2021. (STARA GODINA)  S POČETKOM U 12 SATI.

POČETAK DRAŽBE JE KOD PRVE PARCELE NA CIGLENI (KOD BANA JOSIPA JELAČIĆA 204) U 12 SATI, ZATIM SLIJEDI HALAŠ ČARDA I ČRNI JAREK U 12.10, VAJKEK 12.20, KATOLIČKO GROBLJE – 12.50, VETERINARSKA U 13,10 I MALI PAŽUT (KEBL) U 13.20 SATI.

UVID U PARECELE JE MOGUĆE NAPRAVITI NA LICU MJESTA U VRIJEME KADA SE ODRŽAVA DRAŽBA.

JEDNO DOMAĆINSTVO MOŽE KUPITI SAMO JEDNU PARCELU, A UKOLIKO NEĆE BITI ZAINTERSIRANIH OSOBA BITI ĆE MOGUĆE KUPITI VIŠE PARCELA.

PONUDE SE PODNOSE USMENIM PUTEM, A OSTALA PRAVILA (ROK ZA RUŠENJE, GRANJE...) BITI ĆE DOGOVORENI NA LICU MJESTA.

UPRAVNI ODBOR EKO LEGRAD