Obavijest o novom režimu rada Općine Legrad

16.03.2020.

Poštovane građanke i građani Općine Legrad,

obavještavamo Vas da radimo drugačijim režimom. Upućujemo Vas da ne ulazite u prostorije Općine Legrad već da sve svoje zahtjeve i potrebe rješavate telefonski na broj telefona 048/835-051 ili elektronski na mail: opcina-legrad@kc.t-com.hr. Također, djelatnici su raspoređeni tako da su podijeljeni u dvije skupine, pri čemu je jedna skupina na prinudnim godišnjem ovaj tjedan, a slijedeći tjedan druga.

Dječji vrtić Dabrić ne izvodi nastavni program, već provodi dežurstva uz stroge mjere opreza i zabranjen ulazak nezaposlenim osobama. Program predškole je suspendiran do kraja mjeseca ožujka.

Ovaj režim rada stupio je na snagu 16. ožujka 2020. i traje do 31. ožujka 2020. godine s mogućnošću produženja.