Novi zapanjujući rezultati ŠRK Smuđ-a

16.06.2021.

Ekipa ŠRK Smuđ Legrad u svakom kolu natjecanja sve je bolja. Tako su ovaj vikend, 12. i 13. lipnja, u disciplini lov ribe udicom na plovak, sudjelovali u Repašu na III. i IV. kolu 3. Lige sjever HŠRS-a. Čak niti sati stajanja na paklenoj vrućini nisu ih omeli da ostvare zapažene rezultate.  U subotu ekipno su zauzeli četvrto mjesto dok je najbolji bio Mladen Gres, s ulovljenih 1.763 grama te je osvojio prvo mjesto u svome sektoru. U nedjelju su popravili rezultat te osvojili prvo mjesto u ekipnom plasmanu, dok je Miroslav Galešić s ulovljenih 5.077 grama osvojio prvo mjesto u sektoru, a Vladimir Stubičar drugo.

Nakon odlovljenih četiri kola, ekipa ŠRK Smuđ Legrad u ekipnom plasmanu se nalazi na prvom mjestu, a u pojedinačnom plasmanu Miroslav Galešić se nalazi na prvom mjestu, dok je Mladen Gres na drugom.

Liga se nastavlja na jesen na kanalu u Donjoj Dubravi gdje se lovi još četiri kola te ovim putem pozivamo sve zainteresirane neka im se pridruže, a svim ribičima BISTRO.