Nastavilo se prvenstvo u 3.Žnl

17.03.2014.

U nedjelju, 18.ožujka nastavilo se nogometno prvenstvo u Trećoj županijskoj ligi. Općina Legrad u toj ligi ima 4 predstavnika. Udarnik je slavio u Reki sa rezultatom 2:0, dok je Drava iz Selnice poražena od Jadran-Galeba istim rezultatom. Općinski derbi igrao se u Malom Otoku, gdje je domaća Mladost dočekala imenjaka iz Kutnjaka. Bolji su bili gosti, rezultatom 3:1.

Dodatno, u subotu je Graničar, član 1.ŽNL, remizirao 1:1 sa Bratstvom iz Kunovca. Unatoč lošem početku, domaćini su se uspjeli vratiti i ostati neporaženi u proljetnom nastavku prvenstva.

Ovaj vikend očekuje nas 2.kolo nastavaka 3. ŽNL i 4.kolo 1.ŽNL. Graničar dočekuje Dravu iz Novigrada Podravskog. Udarnik dočekuje vodeću Rasinju, a Drava Reku. Mladost iz Malog Otoka ide u goste Rudaru iz Botinovca, dok Mladost iz Kutnjaka dočekuje Zagorec.