Motorijada na Šoderici

21.06.2022.

Motori su ovog poslijepodneva zavladali centrom Koprivnice. Naime, nakon dvije godine pauze u Podravinu nam se vratila Motorijada u organizaciji MK Roosters. Šoderica je, tradicionalno, mjesto okupljališta, no prije nego su se svi zajedno u defileu uputili prema ‘podravskom moru’, motoristi su svoje limene ljubimce izložili građanima Koprivnice. Društvo se okupilo na parkiralištu kod Doma mladih, zbog čega je dio Ulice Hrvatske državnosti bio zatvoren za promet od 15 do 18 sati. Po običaju, održane su moto igre na poligonu postavljenom od strane AK Koprivnica i HAK-a, a svoju ulogu imala je i policija, koja je održala preventivnu akciju “Sigurno na dva kotača”. U sklopu iste održana je prezentacija „pijanih naočala”, prezentacija mopeda i motocikla te zaštitne opreme, a pokaznu vježbu odradio je i Crveni križ, čiji su djelatnici prezentirali pružanje pomoći unesrećenom vozaču mopeda ili motocikla. Građani su, pak, u to vrijeme razgledavali motore raznih modela, boja, jačina i veličina, nakon čega su motoristi ustrojili kolonu i pod pratnjom krenuli prema Šoderici, gdje ih čeka kuhani grah i fešta uz koncert rock grupe Cota G4.

(Tekst i slike preuzeti sa: https://epodravina.hr/foto-video-miris-guma-i-benzina-zavladao-gradom-motoristi-izlozili-svoje-ljubimce-pa-u-defileu-produzili-prema-soderici/) Video i fotogaleriju možete pronaći na linku: https://epodravina.hr/foto-video-miris-guma-i-benzina-zavladao-gradom-motoristi-izlozili-svoje-ljubimce-pa-u-defileu-produzili-prema-soderici/