Kulinarski pohod “Legradski oblizeki”

14.06.2021.

Dragi Legrađani!

Ekići provode novi turistički i građanski projekt pod nazivom Kulinarski pohod "Legradski oblizeki".

U tu svrhu želimo prikupiti fotografije i recepte tradicionalnih jela i pića našega kraja, koja su jeli i pili naši stari.

Također smo u potrazi za OPG-ovima i domaćinstvima koja žele promovirati svoje proizvode. Ovim projektom zamislili smo turističku manifestaciju tijekom koje bi se obilazila odabrana domaćinstva koja bi posjetiteljima nudila domaću hranu, piće i svoje proizvode.

Naš je cilj ove godine napraviti virtualni pohod, a nadamo se kako će ideja ubuduće zaživjeti i naići na odobravanje javnosti te dobiti potrebnu podršku.

Stoga Vas molimo da nam dostavite fotografije ili snimke svog domaćinstva, hrane i pića koje pripremate te recepte kako bismo mogli izraditi video za virtualni Kulinarski pohod "Legradski oblizeki" koji ćemo objaviti ovdje te prezentirati.

Sve materijale možete ostaviti u komentarima ili poslati na broj 0995171096 u nekoj od aplikacija za poruke (WhatsApp, Messenger, Viber, Telegram)

Unaprijed puno hvala

Tamara Marcinjaš, mag. prim. educ.