Konstituirano Općinsko vijeće Općine Legrad

19.06.2017.

U ponedjeljak, 12. lipnja 2017. godine s početkom u 9.00 sati održana je konstituirajuća sjednica Općinskog vijeća Općine Legrad. Pred predstavnikom Ureda državne uprave Koprivničko – križevačke županije gospodinom Miroslavom Babićem prisegnuli su novi članovi Općinskog vijeća. Izabrana je Mandatna komisija i Odbor za izbor i imenovanja. Prijedlog za predsjednika i potpredsjednike Općinskog vijeća podnesen je od članova Općinskog vijeća iz predstavničke većine odnosno predstavničke manjine. Izabrana je predsjednica Općinskog vijeća gospođa Snježana Kuzmić i potpredsjednici gospodin Igor Horvat i gospođa Alenka Černeli.

Kao dopuna dnevnog reda izabran je Odbor za statut i poslovnik. Nove članove Općinskog vijeća Općinskog vijeća očekuje puno posla u novom mandatu, a sjednica Općinskog vijeća sazvana je krajem lipnja.