Izjednačeno s NK Križevci

14.09.2015.

U subotu (12.09.) legradski je nogometni klub ugostio momčad iz Križevaca. Igrači domaće momčadi u prvih 5 minuta utakmice imali su dvije velike šanse koje su nažalost propustili. Igra Graničara razvijala se do 42. minute kad su uspjeli povesti tik prije odlaska na predah. Veselje Legrađana nije dugo potrajalo jer je momčad NK Križevaca uspjela u 47. minuti zabiti gol i time izjednačiti rezultat, nakon čega golova na ovoj utakmici više nije bilo. Sunčano subotnje rano jesensko popodne zasjenio je mali incident glavnog suca, koji se isprovociran zvižducima iz publike na vulgaran i neprimjeren način okomio na igrača domaće momčadi.

 

Rezultati ostalih nogometnih momčadi 3. ŽNL-a sa područja Općine Legrad:

NK Tehničar 1974 – NK Drava     4:1

NK Udarnik – Rudar B    3:2