Graničar i Drava remizirali, Udarnik uvjerljivo pobijedio

10.10.2016.

Protekli vikend odigrane su utakmice 1. i 3. županijske nogometne lige.

U 1.ŽNL Graničar iz Legrada ugostio je vječnog rivala Osvit iz Đelekovca. Gosti su od početka imali inicijativu, te su poveli, ali su domaći dečki do kraja poluvremena uspjeli izjednačiti i time postaviti konačni rezultat 1:1. Drugi poluvrijeme obilježila je nesigurnost i neujdenačen kriterij suca, koji je često podlegao huku mnogobrojnih gostujućih navijača. Iako su obje ekipe imale izgledne prilike, mreže se više nisu tresle.

Drava je ugostila Podravec iz Torečeca i iako je uvjerljivo vodila na kraju je remizirala rezutatom 4:4. Domaćini su se požalili na suca koji je dosudio dva nepostojeća kaznena udarca za goste.

Udarnik je osvjetlao obraz općinskih ekipa. Iako načet ozljedama i kartonima uspio je uvjerljivo pobjedio ekipu Rasinje rezultatom 5:1.

Slijedeći vikend Graničar ide u goste u Sveti Ivan Žabno, Udarnik u Koledinec, a Drava u Botinovec.