Evakuacijska vježba u Osnovnoj školi Legrad

04.06.2022.

Osnovna škola Legrad i DVD Legrad organizirali su evakuacijsku vježbu učenika i zaposlenika škole u slučaju izbijanja požara. Djeca su se podsjetila svih potrebnih protokola i izvrsno su odradili vježbu, uključujući i nastavnike. Svaki nastavnik zadužen je za razredni odjel u kojem se odvija nastava. Djeca su pokazala spremnost i poslušnost u izvanrednoj situaciji. DVD Legrad pokazao je zavidnu razinu spremnosti i uvježbanog timskog rada. Obzirom na promjenjivo vrijeme i moguće vremenske nepogode, djecu je potrebno podsjetiti kako se zaštititi u slučaju izvanredne opasnosti. Djeca su pokazala spremnost i visoku razinu znanja te su odlično izvršili sve potrebne korake u protokolu evakuacije iz školske zgrade. U galeriji možete pogledati slike.