Evakuacijska vježba u dječjem vrtiću “Dabrić”

04.06.2022.

U petak, 03. lipnja u 17.00 sati održana je evakuacijska vježba u dječjem vrtiću "Dabrić", u sklopu odgojno-obrazovnog programa. Vatrogasci DVD-a Legrad predočili su situaciju "požara" u kojoj je potrebno evakuirati vrtić, ali i spasiti unesrećenu osobu. Djeca su naučila protokol ponašanja u određenoj situaciji, te su odlično izveli sve potrebne korake, kako bi uz pomoć teta i vatrogasaca napustili njihov omiljeni objekt za boravak i igru, dječji vrtić "Dabrić". Razveselili su se kad su ugledali kako su hrabri vatrogasci spasili unesrećenu tetu, koja je zapela i bilo je potrebno osloboditi nju iz prijeteće opasnosti. Suočeni sa čestim vremenskim nepogodama, djeci je potrebno pokazati kako se ponašati u takvim situacijama u svrhu zaštite sebe samih, ali i ostalih sudionika. U galeriji možete pogledati fotografije.