DRAVA I GRANIČAR SLAVILI, UDARNIK SOLIDAN

19.09.2016.

Napete nogometne utakmice odigrane su ove nedjelje u prvoj i trećoj ŽNL.

U Kalinovcu je Graničar slavio protiv domaćina rezultatom 2:1, a pogotke su postigli Schmidt za domaćine, Paveli koji je u 69. minuti izjednačio za 1:1 te Zelenc u 72. minuti za konačnih 2:1. Graničar  je trenutno drugi na ljestvici 1. ŽNL sa istim brojem bodova kao i Tomislav iz Drnja. je Sljedeće nedjelje u Legradu Graničar dočekuje Borac iz Imbriovca s početkom u 16 sati.

U Selnici se odigrao pravi derbi između lokalnih klubova. Drava je došla u rano vodstvo, a strijelac je bio Dino Šartaj. Zablatje je potom izborilo kazneni udarac koji je realizirao Mihael Štajminger. U drugom poluvremenu pogotke za Dravu postigli su Kruno Katana i Damir Poljak, a za Udarnik još jednom iz kaznenog udarca Mihael Štajminger. NK Drava slavila je rezultatom  4:2 i pokazala da joj je mjesto na samom vrhu ljestvice 3. ŽNL. Navijači i igrači nakon utakmice zabavili su se uz živu muziku i zakusku u organizaciji domaćina. Drava sljedeće nedjelje dočekuje Jedinstvo iz Pustakovca, a Udarnik Sabariju iz Subotice Podravske. Utakmice će se održati u 16 sati.