Dječji vrtić “Dabrić” – Završna priredba predškolaca

26.05.2017.

U nizu veselih i bezbrižnih dana djetinjstva provedenih u Dječjem vrtiću „Dabrić“ osvanuo je i dan oproštaja.

Naši predškolci imali su svoju završnu priredbu 25. svibnja 2017. godine. U dvorani „Elim“.

Prigodnim programom izrekli su svoju zahvalu za sretne dane i život bez briga, jer čeka ih škola i torba puna knjiga. Raspjevani i razigrani pokazali su roditeljima, bakama, djedovima i prijateljima nešto od svega što su u vrtiću naučili i tako kroz glumu, pjesmu, ples, igru i pokret podijelili radost zajedništva i ugodnog druženja.

Potekla je i poneka suza, jer svima nam je žao zbog rastanka.

Prigodna sjećanja koja su dobili podsjetit će ih i kasnije u životu na sretne i bezbrižne dane provedene u vrtiću kao i na prijatelje s kojima su se igrali.