Božićna priredba DV “Dabrić”

15.12.2022.

Božićna priredba DV „Dabrić“ održana je u srijedu, 14.prosinca. Odgojiteljice i djeca pripremili su božićne pjesme i recitacije koje su bile vođene sloganom : „Mir, radost i veselje, to su naše božićne želje!“.
Na početku priredbe, Općinski načelnik Ivan Sabolić i ravnateljica DV „Dabrić“ obratili su se kratkim uvodnim govorom, te poželjeli svima ugodne blagdane.
Sramežljivi mališani razveselili su roditelje, bake i djedove svojim nastupom. Nakon dvije godine nemogućnosti održavanja priredbi, ushićenje je raslo pri samom pogledu na prepun Društveni dom Legrad, ali i vesele mališane.
Odgojiteljice su odlučile razveseliti djecu i njihovu publiku te su organizirale predstavu „Božićna priča“ u izvedbi skupine odgojiteljica iz DV Tratinčica iz grada Koprivnice. Djeca, ali i odrasli bili su oduševljeni izvedbom.
U tom duhu želimo Vam radosno i veselo predblagdansko vrijeme!