Iz rada Općine

Poziv za suradnju – izrada Proračuna Općine Legrad za 2018. godinu

12.10.2017. Općina Legrad poziva sve mještane, udruge i institucije da sudjeluju u izradi Proračuna Općine Legrad za 2018. godinu. Svoje prijedloge možete poslati putem obrasca u prilogu do 27. listopada 2017. godine. OBRAZAC-ZA-PRIKLJPLJANJE-PRIJEDLOGA-ZA-PRORAČUN-OPĆINE-LEGRAD-ZA-2018-1 (1)

Natječaj za studentske stipendije

06.10.2017. U prilogu se nalazi natječaj za studentske stipendije. Isti traje 15 (petnaest) dana od dana objave. JAVNI NATJEČAJ za dodjelu studentskih stipendija Općine MOLBA ZA STIPENDIJUJavni poziv za program poticanja razvoja turizma

14.04.2017. Općina Legrad raspisala je javni poziv za poticanje razvoja turizma kroz dvije mjere: 1. Poticanje izgradnje smještajnih kapaciteta Javni poziv – turizam – poticanje izgradnje smještajnih kapaciteta Obrazac ZAHTJEVA – prilog 1 – kapitalna ulaganja – turizam Prilog 2 – IZJAVA o nepostojanju duga prema proračunu Općine Legrad – kapitalna ulaganja u smještajne kapacitete Prilog…