Iz rada Općine

Obavijest o nadmetanju – zamjena javne rasvjete putem ESCO modela

09.04.2018. Poštovani, obavještavamo Vas da je raspisano nademtanje za Pružanje energetske usluge u svrhu poboljšanja energetskih svojstava javne rasvjete u Općini Legrad. Isto je objavljeno u Elektroničkom oglasniku javne nabave pod brojem 2018/S OF2-0008754. Podaci o nadmetanju: Naručitelj: OPĆINA LEGRAD je objavio “Obavijest o nadmetanju” za postupak: Pružanje energetske usluge u svrhu poboljšanja energetskih svojstava javne…

Poziv na testiranje

05.04.2018. Poziv na testiranje za radno mjesto referent za komunalno gospodarstvo i redarstvo. Poziv na testiranje

Program poticanja razvoj poljoprivrede na području Općine Legrad

14.03.2018. Općina Legrad raspisuje Javne pozive za poticanje poljoprivrede na području Općine Legrad. Natječaje i priloge možete vidjeti u nastavku. 1. Poticanje izrade projektne dokumentacije Javni poziv – poljoprivreda – poticanje izrade projektne dokumentacije za EU fondove Obrazac ZAHTJEVA – prilog – izrada projektne dokumentacije- poljoprivreda Prilog 2 – IZJAVA o nepostojanju duga prema proračunu Općine…

Program poticanja razvoja turizma na području Općine Legrad

14.03.2018. Općina Legrad raspisuje Javne pozive za poticanje razvoja turizma na području Općine Legrad. Dokumenti i tekst poziva nalaze se u prilozima. 1.Izrada projektno – tehničke dokumentacije Javni poziv – turizam – sufinanciranje izrade projektno-tehničke dokumentacije Obrazac ZAHTJEVA – prilog 1 – projektno-tehnička dokumentacija – turizam Prilog 2 – IZJAVA o nepostojanju duga prema proračunu Općine…

Javni natječaj za zakup poslovnih prostora udruga

31.01.2018. S danom 1. veljače 2018. godine raspisuje  Javni natječaj za zakup poslovnih prostora udruga. Isti traje 30 dana. Javni natječaj možete pogledati u prilogu: JAVNI NATJEČAJ – ZAKUP PROSTORA ZA UDRUGE OBRAZAC PONUDE – prijava na natječaj za dodjelu prostora udrugama IZJAVA o podmirenim obvezama prema Općini IZJAVA o nekažnjavanju – financiranje udruga