Iz rada Općine


Javni poziv za program poticanja razvoja turizma

14.04.2017. Općina Legrad raspisala je javni poziv za poticanje razvoja turizma kroz dvije mjere: 1. Poticanje izgradnje smještajnih kapaciteta Javni poziv – turizam – poticanje izgradnje smještajnih kapaciteta Obrazac ZAHTJEVA – prilog 1 – kapitalna ulaganja – turizam Prilog 2 – IZJAVA o nepostojanju duga prema proračunu Općine Legrad – kapitalna ulaganja u smještajne kapacitete Prilog…

Javni poziv za program poticanja razvoja poljoprivrede

14.04.2017. Općina Legrad raspisala je Javni poziv za poticanje razvoja poljoprivrede putem 3 mjere: Podizanje novih višegodišnjih nasada: Javni poziv – poljoprivreda – poticanje podizanja novih višegodišnjih nasada OBRAZAC ZAHTJEVA – prilog 1 Prilog 2 – IZJAVA o nepostojanju duga prema proračunu Općine Legrad – višegodišnji nasadi Prilog 3 – IZJAVA o potpori male vrijednosti -…


Natječaj za financiranje programa udruga u 2017. godini

23.01.2017. Općina Legrad raspisala je natječaj za financiranje programa udruga u 2017. godini. Tekst natječaja i popratne obrasce možete vidjeti u prilogu članka. JAVNI POZIV ZA FINANCIRANJE PROJEKATA UDRUGA OD INTERESA ZA OPĆE DOBRO 2017. UPUTE ZA PRIJAVITELJE ZAHTJEV ZA ISPLATU SREDSTAVA UGOVOR O FINANCIRANJU PROGRAMA, PROJEKTA UDRUGA PRIJAVNI OBRAZAC obrazac PROR-POT OBRAZAC OPISNOG IZVJEŠTAJA PROJEKTA…