Iz rada Općine


Natječaj za financiranje programa udruga u 2017. godini

23.01.2017. Općina Legrad raspisala je natječaj za financiranje programa udruga u 2017. godini. Tekst natječaja i popratne obrasce možete vidjeti u prilogu članka. JAVNI POZIV ZA FINANCIRANJE PROJEKATA UDRUGA OD INTERESA ZA OPĆE DOBRO 2017. UPUTE ZA PRIJAVITELJE ZAHTJEV ZA ISPLATU SREDSTAVA UGOVOR O FINANCIRANJU PROGRAMA, PROJEKTA UDRUGA PRIJAVNI OBRAZAC obrazac PROR-POT OBRAZAC OPISNOG IZVJEŠTAJA PROJEKTA…Podnošenje prijedloga za Proračun Općine Legrad za 2017. godinu

06.10.2016. Poštovane građanke i građani, udruge i institucije Općine Legrad, u prilogu se nalazi obrazac prema kojem se mogu podnositi prijedlozi za Proračun Općine Legrad. Obrazac se ispunjava i šalje na mail adresu: legrad.nacelnik@gmail.com ili osobno ili poštom na adresu: Općine Legrad, Trg svetog Trojstva 52a, Legrad. Rok za podnošenje prijedloga je 21. listopada 2016. godine….