EUROPE IS SOLIDARITY: Legrad International Forum

NAZIV PROJEKTA: EUROPE IS SOLIDARITY: Legrad International Forum of twentyfive communities from ten countries for European solidarity

VODEĆI PARTNERI: Općina Legrad

OSTALI PARTNERI: 22 općine iz 10 europskih zemalja (Italije, Njemačke, Slovenije, Mađarske, Slovačke, Češke, Rumunjske, Srbije, Poljske i Hrvatske)

VRIJEDNOST PROJEKTA: 25.000,00 eura

IZNOS KOJI OTPADA NA PRORAČUN OPĆINE LEGRAD: /

EU SUFINANCIRANJE: 100%

VRIJEME PROVEDBE PROJEKTA: od 14. do 16. lipnja 2019. u sklopu Dana Općine

AKTIVNOSTI NA PROJEKTU: Legrad International Forum će ugostiti 22 općine iz 10 europskih zemalja (Italije, Njemačke, Slovenije, Mađarske, Slovačke, Češke, Rumunjske, Srbije, Poljske i Hrvatske) na program Europa za građane, poglavlje Bratimljenje gradova. U sklopu ovog projekta održat će se rasprave vezane uz solidarnost i jedinstvo; zbližavanje i povezivanje zajednica; učenje tuđih kultura i internacionalne diskusije. Ciljevi zbližavanja različitih zajenica će se postići kroz razne manifestacije: predavanja, diskusije, debate ali i zabavu. Solidarnost i jedinstvo je tema koja će se provlačiti kroz cijeli projekt i biti će vodeća ideja za internacionalno natjecanje u crtanju graffita.Održan EU projekt Legrad International Forum

21.06.2019. Dana 14. lipnja 2019. godine svečanom sjednicom Općinskog vijeća otvoreni su dani Općine Legrad i projekt „Legrad International Forum“, sufinanciran od strane programa Europa za građane koji je okupio predstavnike 22 općine iz 10 europskih zemalja. Tijekom sjednice dodijeljena su priznanja pa je tako Zlatnu plaketu Grb Općine Legrad za kulturu dobila dugogodišnja predsjednica Udruge…

Legrad International Forum – prezentacije

15.06.2019. Europa – egoizam LIFEUROPEEgoism LIFEUROPEEgoismReport Europa – solidarnost LIFEUROPESolidarity LIFEUROPESolidarityReport Europa – ekonomska budućnost LIFFutureEconomic LIFFutureEconomicReport

Program projekta Legrad International Forum, 14. – 16. lipnja 2019. godine

21.05.2019. Organizacijski odbor projekta Legrad International Forum, financiranog od strane Europske unije, programa Europa za građane, s 25.000 eura, utvrdio je program projekta. U projektu sudjeluje 22 općine iz 10 europskih zemalja, a projekt se održava povodom Dana Općine Legrad (blagdan Presvetog Trojstva) od 14. do 16. lipnja 2019. godine. PROGRAM LEGRAD INTERNATIONAL FORUM PROGRAM LEGRAD…