EU projekt – Zaposli pa pomozi

NAZIV PROJEKTA: Zaželi – Program zapošljavanja žena,  Zaposli pa pomozi

VODEĆI PARTNER: Općina Novigrad Podravski

OSTALI PARTNERI: Općina Peteranec, Općina Koprivnički Ivanec, Općina Đelekovec, Općina Drnje, Općina Legrad, Općina Hebine, Općina Gola, Općina Rasinja, Hrvatski zavod za zapošljavanje Područni ured Križevci, Centar za socijalnu skrb Koprivnica

VRIJEDNOST PROJEKTA: 6.952.057,26 kuna ; OPĆINA LEGRAD DOBILA: 795.991,00 kuna

EU SUFINANCIRANJE: 100%

VRIJEME PROVEDBE PROJEKTA: Od 27.9.2018. godine projekt traje 30 mjeseci, 24 mjeseca se radi, a 6 mjeseci se osposobljava za zanimanje za koje se odluče.

AKTIVNOSTI NA PROJEKTU: Pomoć starijim i nemoćnim osobama kod obavljanja pojedinih aktivnosti.

 Program ZAŽELI

25.10.2018. Zaposli pa pomozi naziv je projekta kojeg su kandidirale 9 Općina. Nositelj projekta je Novigrad Podravski. Općina Legrad zapošljava 6 žena u skopu toga programa. Ovim putem molimo sve žene koje su zainteresirane za rad neka se jave u Općinu Legrad. Projekt traje 30 mjeseci, 24 mjeseca se radi, a 6 mjeseci će se osposobljava…