EU projekt – Modernizacija nerazvrstane ceste „Mali Pažut“

NAZIV PROJEKTA: Modernizacija nerazvrstane ceste „Mali Pažut“ u naselju Legrad

VODEĆI PARTNER: Općina Legrad

OSTALI PARTNERI: /

VRIJEDNOST PROJEKTA: 1.200.000,00 kuna

IZNOS KOJI OTPADA NA PRORAČUN OPĆINE LEGRAD: 1.200.000,00 kuna

EU SUFINANCIRANJE: 100%

VRIJEME PROVEDBE PROJEKTA: Od prosinca 2018. do prosinca 2019. godine

AKTIVNOSTI NA PROJEKTU: Izvođenje modernizacije (asfaltiranje) nerazvrstane ceste Mali Pažut u naselju Legrad koji obuhvaćaju: pripremne radove, komunalne instalacije, zemljane radove, radove odvodnje, izvođenje kolničke konstrukcije, postavljanje prometne signalizacije, postavljanje zaštitnih instalacija INA-e te ostali radovi (geodetski i završni radovi).

 


Radovi na Malom Pažutu

03.10.2019. Započeli su radovi na nerazvrstanoj cesti Mali Pažut.  Projekt je to kojeg u cijelosti financira Europska unija, a njegova vrijednosti je 1.200.000,00 kuna. Projekt obuhvaća pripremne radove, komunalne instalacije, zemljane radove, radove odvodnje, izvođenje kolničke konstrukcije, postavljanje prometne signalizacije, postavljanje zaštitnih instalacija INA-e te ostale geodetske i završne radove. Uskoro još jedna asfaltirana cesta više…