Izgradnja parkirališta, stanice za punjenje električnih vozila i sjenice

NAZIV PROJEKTA: Izgradnja parkirališta, stanice za punjenje električnih vozila i sjenice

VODEĆI PARTNERI: Općina Legrad

OSTALI PARTNERI: /

AKTIVNOSTI NA PROJEKTU: Izgradnja 10 parkirališnih mjesta za automobile od kojih su dva za električna vozila  ispred kojih će se ugraditi stanica za punjenje te izgradnja sjenice u funkciji odmorišta za bicikle i solarna stanica za popravak bicikala. Cilj je podizanje razine komunalnih usluga i standarda, jačanje ciklo-turističke ponude, korištenje obnovljivih izvora energije te zaštita okoliša.


Započela izgradnja parkirališta i stanice za punjenje el. vozila

11.10.2019. Dana 11.listopada u centru Legrada započeli su radovi na izgradnji Parkirališta, stanice za punjenje električnih vozila i sjenice sa solarnom stanicom za popravak bicikala. Izgradnja obuhvaća 10 parkirališnih mjesta za automobile od kojih su dva za električna vozila ispred kojih će se ugraditi stanica za punjenje te izgradnja sjenice u funkciji odmorišta za bicikle i…

Potpisan ugovor za projekt „Izgradnja parkirališta, stanice za punjenje električnih vozila i sjenice“

21.05.2019. Dana 21. svibnja 2019. godine potpisan je ugovor s Ministarstvom regionalnog razvoja i fondova Europske unije za sufinanciranje projekta „Izgradnja parkirališta, stanice za punjenje električnih vozila i sjenice“ prema Programu održivog razvoja lokalne zajednice. Ukupna procijenjena vrijednost projekta iznosi 271.687,50 kn od kojih 100.000,00 bude financirano od strane Ministarstva. U sklopu projekta se planira izgradnja…