Izgradnja parkirališta, stanice za punjenje električnih vozila i sjenice

NAZIV PROJEKTA: Izgradnja parkirališta, stanice za punjenje električnih vozila i sjenice

VODEĆI PARTNERI: Općina Legrad

OSTALI PARTNERI: /

AKTIVNOSTI NA PROJEKTU: Izgradnja 10 parkirališnih mjesta za automobile od kojih su dva za električna vozila  ispred kojih će se ugraditi stanica za punjenje te izgradnja sjenice u funkciji odmorišta za bicikle i solarna stanica za popravak bicikala. Cilj je podizanje razine komunalnih usluga i standarda, jačanje ciklo-turističke ponude, korištenje obnovljivih izvora energije te zaštita okoliša.


Potpisan ugovor za projekt „Izgradnja parkirališta, stanice za punjenje električnih vozila i sjenice“

21.05.2019. Dana 21. svibnja 2019. godine potpisan je ugovor s Ministarstvom regionalnog razvoja i fondova Europske unije za sufinanciranje projekta „Izgradnja parkirališta, stanice za punjenje električnih vozila i sjenice“ prema Programu održivog razvoja lokalne zajednice. Ukupna procijenjena vrijednost projekta iznosi 271.687,50 kn od kojih 100.000,00 bude financirano od strane Ministarstva. U sklopu projekta se planira izgradnja…